KORZYŚĆ

członkostwo w ckt fitnessclub to szereg korzyści

Benefits

Jeśli posiadasz aktywny karnet w klubie ckt fitnessclub, możesz skorzystać z poniższych benefitów zapewnianych przez naszych partnerów

Partnerzy oferują swoje benefity na terenie augustowa.

skontaktuj się z partnerem przez jego social media aby wykorzystać benefit.

Marlena Makeup

W ramach współpracy z Panią Marleną, członkowie CKT Fitnessclub posiadający aktywny karnet mogą skorzystać z jednorazowej 10% zniżki na makijaż, oraz jednorazowej 5% zniżki na warsztaty / lekcję makijażu.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Make Up Ewa Naumowicz

W ramach współpracy z Panią Ewą członkowie CKT Fitnessclub posiadający aktywny karnet mogą skorzystać z jednorazowej zniżki w wysokości 15 zł na usługę.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Gabinet kosmetyczny & Mini Day SPA "Harmonia zmysłów"

W ramach współpracy z Panią Justyną, członkowie CKT Fitnessclub z aktywnym karnetem mogą skorzystać z jednorazowej darmowej konsultacji kosmetologicznej i dobrać pielęgnację domową, oraz jednorazową 10% zniżkę na kosmetyki.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

BUTIK ALEXANDER

W ramach współpracy Butik Alexander oferuje członkom CKT Fitnessclub posiadającym aktywny karnet, jednorazową zniżkę w wysokości 10% na swój asortyment.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

studio barberskie "broda"

W ramach współpracy Studio Barberskie “Broda” oferuje członkom CKT Fitnessclub posiadającym aktywny karnet, jednorazową zniżkę w wysokości 20 zł na swoje usługi bez względu czy to strzyżenie włosów, czy brody, czy combo.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Makeart studio

Współpraca z Panią Aleksandrą zapewnia członkom CKT Fitnessclub z aktywnym karnetem, jednorazową zniżkę w wysokości 15 zł za usługę! Studio MakeArt wykonuje profesjonalną stylizacje paznokci.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

-50% na Pierwszy trening personalny z Maćkiem

Nasz trener Maciej oferuje aż 50% zniżkę, na pierwszy trening personalny! Warunkiem upoważniającym do tego benefitu jest aktywny karnet w naszym klubie CKT Fitnessclub.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Fryzury okolicznościowe - Koronka

W ramach współpracy z Panią Pauliną, członkowie CKT Fitnessclub z aktywnym karnetem mogą skorzystać z jednorazowej zniżki w wysokości 10% na kosmetyki dostępne w Studio Fryzur Okolicznościowych Koronka.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Monika Zielińska Make Up

W ramach współpracy z Panią Moniką, członkowie CKT Fitnessclub z aktywnym karnetem mogą skorzystać z jednorazowej zniżki w wysokości 5% na makijaż.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Opalanie Natryskowe Mystic Skin Augustów

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, Pani Paulina oferuje STAŁĄ zniżkę 15% na wszystkie usługi w Mystic Skin Augustów dla wszystkich posiadaczy naszego aktywnego karnetu.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Studio Kosmetyczne "EVA"

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, Pani Ewa oferuje jednorazową zniżkę w wysokości 15% na zabieg pielęgnacyjny na twarz.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Gadżet-Szop

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, sklep Gadżet-Szop oferuje jednorazową zniżkę w wysokości 10% na dekoracje balonowe lub balony z helem.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Jeżówka zioła i napary

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, Pani Edyta oferuje jednorazową 15% zniżkę na produkty w swoim sklepie “Jeżówka zioła i napary” w dla wszystkich posiadaczy naszego aktywnego karnetu.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

COOK NOW KAMIL PASZKOWSKI

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, Pan Kamil oferuje jednorazową 10% zniżkę na usługę cateringową dla wszystkich posiadaczy naszego aktywnego karnetu.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

ROYAL Detailing Augustów

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, Royal Detailing Augustów oferuje jednorazową zniżkę w wysokości 100 zł na zabezpieczenie powłokami ochronnymi auta, dla wszystkich posiadaczy naszego aktywnego karnetu.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

Wrap It Augustów

W ramach współpracy z CKT Fitnessclub, firma Wrap IT Augustów oferuje jednorazową 15% zniżkę na dowolną usługę, dla wszystkich posiadaczy naszego aktywnego karnetu.

SOCIAL MEDIA PARTNERA

jeśli chcesz wykorzystać swój benefit skontaktuj się z partnerem, z którym współpracujemy przez social media partnera. Oferty przedstawione przez partnerów mają w większości charakter jednorazowy, ale występują też takie z dłuższą ważnością.
Oferty partnerów i partnerzy mogą ulegać zmianom i rozbudowie. Raz wykorzystany benefit nie resetuje się wraz z ewentualną zmianą oferty partnera. Tylko partner może zadecydować, czy benefit w ewentualnej nowej formie może zostać wykorzystany ponownie. Rezygnacja z członkostwa i ponowne zapisanie nie upoważnia do ponownej zniżki. To oznacza, że benefit jest stosowany raz podczas całego okresu bycia członkiem ckt fitnessclub, chyba że partner uzna inaczej i postanowi zaakceptować ponowną akceptację benefitu
dołącz do naszych partnerów

Chcesz zostać naszym partnerem?

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :

Szybkie linki

ŻYCIE W CKT FITNESSCLUB

Masz pytanie?

Trening w klubie

CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023