CZYTAJ

ŚLEDŹ WYDARZENIA W CKT

sledz wydarzenia w ckt

Regularnie sprawdzaj wydarzenia

Ważną podstroną informacyjną są WYDARZENIA. Na tej podstronie najłatwiej śledzić to co się zapowiada w naszym klubie!

Często planujemy różne wydarzenia, atrakcje, warsztaty, w przyszłości o wiele więcej. Będąc klubem o ambicjach wykraczających poza proste przyjście na siłownię, chcemy Wam zaoferować o wiele więcej. 

Poniższa grafika to aktualny stan (20.04.2023) naszej podstrony z wydarzeniami. Aktualnie widać, że w najbliższym czasie planujemy warsztaty z samoobrony nożem! W dalszej przyszłości są warsztaty z wyciskania sztangi i wyzwanie kwietniowe. Można też zauważyć, że jedno wydarzenie już się niestety skończyło. Były to “Warsztaty z kształtowania pośladków”. Zostawiamy je jako “archiwalne”, aby łatwiej śledzić te której już się zakończyły.

Warto regularnie sprawdzać naszą podstronę “WYDARZENIA” ponieważ na Instagramie, Facebooku czy innych mediach społecznościowych informacje lubią sobie “znikać” w gąszczu codziennych informacji i później ciężko je odszukać. Nasza strona jest zaprojektowana tak, aby jak najłatwiej docierać do informacji bez tracenia czasu na przeglądanie nieaktualnych postów. 

Podstrona może również ewoluować, ale zawsze projektujemy informacje tak, aby były bardzo intuicyjne 🙂 

Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z tym co jest i tym co będzie zachęcamy do regularnego odwiedzania podstron “Blog” i “Wydarzenia” 🙂 

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :

Szybkie linki

ŻYCIE W CKT FITNESSCLUB

Masz pytanie?

Trening w klubie

CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023