SPORT

Sporty walki Augustów

OPIS

Treningi sportów walki w Augustowie pod okiem profesjonalistów

Chcesz nauczyć się wyprowadzania ciosów i ochrony przed atakiem? Sporty walki w Augustowie w CKT Fitness Club pomogą Ci zrealizować Twoje plany. Zajęcia są prowadzone pod okiem doświadczonego trenera, będącego wielokrotnym medalistą zawodów krajowych i zagranicznych. Treningi są przeznaczone dla kobiet oraz mężczyzn na każdym poziomie zaawansowania.

W naszym centrum możesz wziąć udział w różnych rodzajach zajęć MMA. To dyscyplina obejmująca mieszane sztuki walki (z ang. Mixed Martial Arts), w której zawodnicy wykorzystują techniki z różnych sportów. Podczas zajęć nauczysz się, jak obronić się w każdej sytuacji, poprawić kondycję oraz zredukować stres. MMA w Augustowie to również polecana opcja dla osób, którym zależy na wzmocnieniu mięśni i całego organizmu, a także poznaniu technik ciosów pięściami, obalenia, dźwignięć, kopnięć czy duszenia.

Joanna Jędrzejczyk pozdrawia podopiecznych zdziśka! Naszego trenera sportów walki!

PRZYKŁADOWY FILM Z KANAŁU NASZEGO TRENERA ZDZIŚKA:

CZAS TRWANIA

W zależności od zajęć

Jaki trening?

Do ustalenia indywidualnie

Dla kogo?

Zarówno dla grup jak i indywidualnie

KALENDARZ

Sprawdź w kalendarzu, kiedy prowadzone są zajęcia.

OPIS ZAJĘĆ

BJJ dla dzieci – aktywność dla najmłodszych

BJJ dla dzieci to z kolei trening idealny dla najmłodszych osób. Te treningi poprawiają szybkość i wydolność oraz ogólną koordynacje ruchową. Podczas zajęć dużą uwagę przywiązuje się do pracy nad koncentracją, co pozwala zwiększyć precyzję wykonywanych ruchów. Dzieci nauczą się podstawowych technik poprzez dobrą zabawę ze sportem.

Czytaj więcej

Dlaczego warto trenować sporty walki w Augustowie w CKT Fitness Club?

Treningi MMA i BJJ w naszym klubie odbywają się pod okiem wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów. To da Ci pewność, że każdy cios, blok czy kopnięcie nauczysz się wykonywać prawidłowo i zgodnie z zasadami. Gwarantujemy profesjonalną i sympatyczną atmosferę podczas zajęć, dzięki czemu poczujesz się swobodnie, co jest ważne dla efektywności i wydajności sportowej.

Trenowanie sportów walki to spora dawka wysiłku fizycznego, który pomoże Ci utrzymać Twój organizm w dobrym zdrowiu i kondycji. Dość szybko zbudujesz wydolność i wzmocnisz całe ciało, ponieważ podczas treningu pracują wszystkie partie mięśni. Efekty pierwszych treningów są widoczne stosunkowo prędko, co bardzo motywuje do dalszej pracy i osiągania kolejnych sukcesów. Zajęcia MMA pomagają ponadto rozładować stres i negatywne emocje. Jednocześnie ułatwiają naukę samokontroli i konsekwencji, co z pewnością przydaje się w codziennym życiu. Kolejnym korzyścią, jaką możesz zyskać, jest większa świadomość swojego ciała. Przyjmowanie i wyprowadzanie ciosów wymaga dobrego zgrania wszystkich partii mięśni w odpowiedniej chwili. Trenując sztuki walki, poprawiasz więc koordynację ruchową, co pomaga zyskać przewagę nad przeciwnikiem.

Regularne treningi sportów walki są też bardzo przydatne w codziennym życiu. Mogą okazać się niezwykle pomoce w sytuacji zagrożenia. Dzięki zdobytym umiejętnościom samoobrony będziesz w stanie skutecznie ochronić siebie lub bliskich w nieoczekiwanych momentach zagrożenia. Co istotne, umiejętności kluczowe dla zdolności samoobrony mają większe znaczenie niż siła fizyczna czy wiek. To sprawia, że trenowanie sportów walki może przynieść spektakularne efekty u niemal każdej osoby, niezależnie od jej wzrostu, wieku i siły.

Zajęcia MMA i BJJ – dla aktywnych

Zajęcia MMA i BJJ w Augustowie uczą efektywnej obrony przed atakiem, ale i wyprowadzania ciosów. Dzięki świadomości poradzenia sobie podczas zagrożenia ze strony osoby trzeciej zyskasz ogromny komfort psychiczny. Ponadto zwiększy się Twoja pewność siebie i samoocena. Dzięki prowadzonym przez nas zajęciom poznasz nowych ludzi. Trenowanie sztuk walki w CKT Fitness Club to znakomita okazja do interakcji i nawiązania relacji z nowymi osobami, które tak jak Ty chcą rozwinąć się sportowo dzięki MMA i BJJ.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak. Zapisać się można przez nasze media społecznościowe lub dzwoniąc do nas pod numer: 877775017

Ćwiczenia są idealne dla początkujących i zaawansowanych!

Nie. Wystarczy wygodny strój sportowy i wygodnymi butami.

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :
CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023