SPORT

Strong nation treningi Augustów

OPIS

trening strong nation

To intensywny trening całego ciała. Łączy w sobie budowanie kondycji i mięśni, trening kardio i pylometryczny. Palisz kalorie i ujędrniasz. ramiona, nogi, brzuch i pośladki! Przestań liczyć powtórzenia – zacznij trenować do rytmu!

Zajęcia Strong Nation są jednym z najnowszych trendów w świecie fitnessu. Trening stanowi połączenie wysokiej intensywności kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała.

ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ:
marzenap

Marzena Palczewska

Prowadzącą

CZAS TRWANIA

1 godzina

Do czego jest podobny?

Do Zumby

Dla kogo?

Dla dorosłych

KALENDARZ

Sprawdź w kalendarzu, kiedy prowadzone są zajęcia.

Marzena zaprasza osobiście!

Galeria z naszych zajęć!

Przykładowe zajęcia z strong nation!

OPIS ZAJĘĆ

Trening Strong Nation to nowoczesny i efektywny sposób na poprawę kondycji fizycznej i sylwetki. Jest to trening o wysokiej intensywności, który łączy elementy kardio, siły, funkcjonalności i plyometrii. Trening Strong Nation jest synchronizowany z muzyką, która motywuje i podkręca tempo ćwiczeń. Każdy ruch jest dopasowany do rytmu i dźwięku, co sprawia, że trening jest dynamiczny i angażujący. Trening Strong Nation trwa 60 minut i składa się z czterech kwadrantów, które stopniowo zwiększają poziom trudności i wyzwania. Trening Strong Nation poprawia wydolność sercowo-naczyniową, spala kalorie, wzmacnia mięśnie całego ciała i kształtuje sylwetkę. Trening Strong Nation jest przeznaczony dla osób o różnym poziomie zaawansowania, ponieważ można dostosować intensywność i zakres ruchu do własnych możliwości. Trening Strong Nation to rewolucja w świecie fitnessu, która pozwala osiągnąć niesamowite rezultaty w krótkim czasie.

Co daje trening strong nation? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą poprawić swoją formę fizyczną i sylwetkę. Strong nation to nowy system fitness, który łączy w sobie elementy treningu siłowego, plyometrycznego, funkcjonalnego i kardio. Jest to trening o wysokiej intensywności, który angażuje wszystkie grupy mięśniowe i spala dużo kalorii. Trening strong nation ma wiele zalet, takich jak:

– poprawa kondycji i wytrzymałości
– wzmacnianie i ujędrnianie mięśni
– kształtowanie i wysmuklanie sylwetki
– redukcja tkanki tłuszczowej
– zwiększanie zwinności, mobilności i stabilizacji
– podnoszenie poziomu energii i samopoczucia
– rozwijanie umiejętności kickboxingu

Trening strong nation jest dostosowany do różnych poziomów zaawansowania, ponieważ oferuje trzy stopnie trudności. Każdy może znaleźć w sobie siłę, aby podjąć wyzwanie i cieszyć się efektami. Trening strong nation jest również bardzo atrakcyjny pod względem muzycznym, ponieważ muzyka jest specjalnie skomponowana i zsynchronizowana z ćwiczeniami. To sprawia, że trening jest bardziej motywujący i dynamiczny.

Jeśli chcesz spróbować treningu strong nation, zapraszamy do naszego klubu fitness. Znajdziesz tu profesjonalnych instruktorów, którzy poprowadzą Cię przez cały trening i pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Nie zwlekaj i dołącz do naszej silnej społeczności!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak. Zapisać się można przez nasze media społecznościowe lub dzwoniąc do nas pod numer: 877775017

Nie. Wystarczy wygodne ubranie sportowe i wygodne buty sportowe.

Nie. Wystarczą dobre nastawienie i chęci.

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :
CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023