SPORT

Trener personalny Augustów

OPIS

Profesjonalny trener personalny w Augustowie

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, wysmuklić sylwetkę lub poprawić kondycję? Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością z pomocą profesjonalnego trenera personalnego. Dzięki starannie dobranym do Twoich wymagań i możliwości fizycznych ćwiczeniom szybciej uzyskasz zamierzone efekty. Bogate doświadczenie oraz umiejętności instruktorów to pewność skuteczności i bezpieczeństwa treningu. Kameralna, sympatyczna atmosfera podczas zajęć sprawi, że poczujesz się swobodniej, co pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki. Dzięki kwalifikacjom naszych specjalistów z treningu mogą bez obaw korzystać również osoby cierpiące na schorzenia kończyn, szyi czy kręgosłupa.

ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ:

Trenera personalnego

CZAS TRWANIA

Do ustalenia indywidualnie

Jaki trening?

Do ustalenia indywidualnie

Dla kogo?

Wszystkich

OPIS ZAJĘĆ

Na pierwszym spotkaniu w CKT Fitness Club w Augustowie trener personalny przeprowadzi z Tobą wywiad, na podstawie którego opracuje indywidualny plan działania. Strategia zostanie dopasowana do celu, jaki chcesz osiągnąć, a także Twoich oczekiwań i możliwości kondycyjnych. Standardowe zajęcia składają się z trzech części: rozgrzewki, zindywidualizowanych ćwiczeń oraz rozciągania. Profesjonalnie przeprowadzony trening personalny da Ci pewność bezpieczeństwa podczas każdej aktywności, a także wysokiej skuteczności. Doświadczony trener dobiera ćwiczenia w taki sposób, aby osiągnąć najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na każdym etapie zajęć prezentuje, jak prawidłowo wykonać kolejne ćwiczenia.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać trening personalny w Augustowie?

Od dawna próbujesz zrzucić zbędne kilogramy albo poprawić swą kondycję, ale Twoje wysiłki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Wbrew pozorom samodzielne trenowanie może być bardzo trudne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wykonuje ćwiczenia nieprawidłowo lub w pewnym momencie przestaje utrzymywać właściwą postawę ciała. To niebezpieczne, ponieważ źle wykonane ćwiczenia, zamiast pomóc, mogą poważnie zaszkodzić, np. pogłębić wadę czy dolegliwości bólowe. Poza tym osoba bez dobrej znajomości anatomii nie ma wystarczających kwalifikacji, aby opracować skuteczny i bezpieczny plan treningowy, który przyniesie zamierzone rezultaty i pozwoli wyćwiczyć całe ciało, a nie tylko konkretne partie mięśni.

To sprawia, że profesjonalna opieka, jaką zapewnia doświadczony trener z CKT Fitness Club w Augustowie, jest bardzo przydatna i wskazana. Indywidualne zajęcia pod okiem dobrego specjalisty personalnego to najskuteczniejsza forma ćwiczeń. Wykwalifikowany instruktor dobiera odpowiednie ćwiczenia wraz z ich intensywnością, w zależności od możliwości fizycznych i potrzeb klienta. Do każdego ćwiczącego podchodzi indywidualnie, starannie dobierając rodzaj aktywności. Dokładnie prezentuje, jak wykonać kolejne ćwiczenia i stale monitoruje ich poprawność.

Profesjonalny trening personalny w Augustowie jest szczególnie polecany dla osób zainteresowanych szybkim uzyskaniem widocznych efektów w bezpieczny sposób. To również dobry wybór dla tych, którym brakuje motywacji do działania. Dobry trener potrafi umiejętnie zmotywować klienta, dzięki czemu ten chętnie i regularnie wykonuje ćwiczenia. Jeśli nie lubisz albo wstydzisz się ćwiczyć w większych grupach, indywidualny trening jest dla Ciebie idealny. Podczas spotkania w sali jesteś tylko Ty i trener personalny. Sympatyczna, kameralna atmosfera pomoże Ci rozluźnić się i poczuć swobodnie, co jest bardzo istotne dla zwiększenia efektywności treningowej. Wykorzystanie nowoczesnych akcesoriów sportowych urozmaici zajęcia i sprawi, że staną się one ciekawsze i bardziej angażujące.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak. Zapisać się można przez nasze media społecznościowe lub dzwoniąc do nas pod numer: 877775017

Ćwiczenia są idealne dla początkujących i zaawansowanych!

Nie. Wystarczy wygodny strój sportowy i wygodnymi butami.

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :
CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023