CZYTAJ

Benefity partnerskie dla członków z aktywnym karnetem

Masz aktywny karnet w naszym klubie? Zobacz co oferują nasi partnerzy w ramach współpracy!

Miło jest nam oznajmić, że w końcu oficjalnie możemy poinformować, że zaczynami współpracę z naszymi partnerami! Jeśli posiadasz aktywny karnet w naszym klubie CKT Fitnessclub Augustów, to możesz skorzystać z poniższych benefitów! 

To bardzo proste. Przychodzisz ze swoim karnetem, który jest aktywny, podajesz partnerowi numer swojego karnetu, partner weryfikuje czy jest aktywny i korzystasz z opisanego benefitu! 

Wyobraź sobie, że oprócz dbania swoje zdrowie i formę możesz skorzystać z wielu benefitów, które pozytywnie wpłyną na Twój wygląd i samopoczucie. Wśród partnerów możesz skorzystać z zabiegów beauty, zniżek na produkty, zniżek na świetnie ubrania, treningi personalne, usługi fryzjerskie, opalić się natryskowo, a sieć partnerska się rozrasta!  

Chcemy być najlepszą siłownią, klubem fitness, miejscem gdzie trenujesz. Chcemy oferować Ci jak najwięcej i dziękujemy naszym partnerom, że razem z nami wprowadzają nowe standardy do Augustowa! To dzięki nim masz szansę skorzystać z tych fantastycznych zniżek i możliwości! Dlatego nie zwlekaj tylko kontaktuj się z nimi i korzystaj 🙂 Pamiętaj tylko, że warunkiem na skorzystanie z tych możliwości jest AKTYWNY KARNET. 

Jeśli chcesz dokładnie zapoznać się z każdym benefitem, zapraszamy do przejścia na podstronę “Członkostwo”, na której masz dokładnie opisane czego możesz się spodziewać i co należy wiedzieć. Kontaktuj się bezpośrednio z partnerami przez ich social media. Linki do ich social mediów są poniżej opisu każdego partnera, na podstronie “Członkostwo”.  Wystarczy klikąć w ikonkę i skontaktować się przez Facebook lub Instagram 🙂 

Już 16 partnerów oferuje swoje benefity w ramach członkostwa w naszym klubie, a liczba ciągle rośnie!

Przejdź na podstronę członkostwo i dowiedz się szczegółów!

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :

Szybkie linki

ŻYCIE W CKT FITNESSCLUB

Masz pytanie?

Trening w klubie

CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023