KORZYŚĆ

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY CKT FITNESSCLUB

Benefits

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY W CKT FITNESSCLUB TO UNIKALNA WARTOŚĆ!

UZYSKAJ zniżkĘ na karnet człoNkowski!

Jeśli posiadasz aktywny karnet, który nie jest karnetem krótkookresowym, lub kartą multisport, automatycznie jesteś w programie lojalnościowym!

Szczegóły programu poniżej na grafikach!

ZAPOZNAJ SIĘ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

To bardzo proste! Jeśli co miesiąc przedłużasz karnet w CKT Fitnessclub to po przekroczeniu konkretnego progu dostajesz zniżkę na karnet. Aktualnie są 3 progi ,3%, 6%, 12%. Jeśli przerwiesz członkostwo czyli nie opłacisz go na kolejny miesiąc postęp się resetuje.

3 miesiące = 3% zniżki od 4 miesiąca.

6 miesięcy = 6% zniżki od 7 miesiąca

12 miesięcy = 12% zniżki od 13 miesiąca.

Od 13 miesiąca każdy kolejny miesiąc to już stała zniżka na karnet w wysokości 12% do momentu zaprzestania opłaty za kolejny miesiąc.

Jeśli nie opłacimy przykładowo 14 miesiąca to od 15 miesiąca zaczynamy od nowa zbieranie progów czyli od braku zniżki.

Nie. Program lojalnościowy obejmuje osobę, a nie numer karnetu. Czyli dotyczy konkretnej jednej osoby.

Od września 2023.

Nie. Jeśli posiadasz aktywny karnet to automatycznie jesteś w programie lojalnościowym. 

Jeśli posiadasz karnet to pierwszym miesiącem od, którego liczy się próg do zniżki jest wrzesień 2023 roku. Czyli jeśli kupiłeś karnet w lipcu 2023, a mamy wrzesień 2023 to zgodnie z początkiem programu pierwszym miesiącem do progu jest wrzesień 2023. Jeśli kupiłeś karnet po wrześniu 2023 to aktualny miesiąc na dzień zakupu jest pierwszym miesiącem liczącym się do progu zniżkowego.

Program jest skonstruowany tak, aby był jak najmniej skomplikowany. Poniżej prezentujemy jak liczone są progi na przykładzie roku pełnego roku, aby łatwiej się liczyło:

  • Karnet kupiony w styczniu. Za cenę aktualną na dany dzień. Od stycznia do marca cena jest jak na dany dzień. Natomiast Od kwietnia wchodzimy już na 3% zniżkę.

  • Kwiecień – czerwiec. Te miesiące są w tym przykładzie z 3% zniżką na karnet. Natomiast od lipca wchodzimy już na 6% zniżkę. 

  • Lipec – grudzień. Te miesiące są już z 6% zniżką na karnet, a od stycznia kolejnego roku jest już zniżka 12% na karnet.

  • Czyli kolejny rok od stycznia każdy miesiąc jest już z 12% zniżką na karnet!

Cały przykład uwzględnia to, że co miesiąc przedłużamy nieprzerwanie członkostwo w klubie. Jeśli w jakimś miesiącu nie opłacimy członkostwa to postęp się resetuje i zaczynamy od nowa.

Tak. Program jest skonstruowany tak, aby co miesiąc przedłużać karnet. W przypadku nie opłacenia karnetu na następny miesiąc postęp się resetuje i kolejny miesiąc, w którym opłacimy karnet jest od tego momentu pierwszym, który liczy się do progów.

Tak. Program wyklucza na ten moment jedynie karnety krótkookresowe i karty multisport.

Zniżka dotyczy karnetów oferowanych w naszej siłowni. Nie dotyczy produktów czy treningów personalnych.

Tak! Chcemy posiadać najlepszą ofertę dla naszych klubowiczów w Augustowie! Dlatego oprócz programu opisanego na tej podstronie mamy też program benefitów partnerskich! Posiadamy już 16 partnerów i wciąż szukamy nowych.

Nasi partnerzy oferują zniżki i specjalne oferty, dla członków naszego klubu z aktywnym karnetem. Czyli regularnie korzystając z naszej oferty nie tylko otrzymujemy zniżkę na karnet, ale również mamy dostęp do specjalnych ofert na terenie Augustowa i to z bardzo wielu dziedzin! Od kosmetologii, przez gastronomię i gadżety, usługi fryzjerskie i treningi, na usługach samochodowych kończąc 🙂

Co więcej nic nie trzeba dodatkowo robić! Programy działają automatycznie 🙂 

Więcej o programie benefitów partnerskich przeczytacie POD TYM LINKIEM (KLIKNIJ WE MNIE)

Wierzymy w ten program. W zależności od sytuacji gospodarczej i wyników programu, program może być rozbudowany, zmieniony i zakończony w dowolnym momencie. Na ten moment i w tej formie planujemy go na 1 rok czyli do września 2024 roku. Co nie oznacza, że nie zostanie na stałe. Wręcz przeciwnie. Wierzymy, że zostanie na stałe i będzie jeszcze lepszy 🙂 Jeśli pozytywnie wpłynie na rozwój klubu to z pewnością jeszcze go ulepszymy. Sytuacja gospodarcza jest trudna do przewidzenia i rosnące ceny, oraz nieprzewidywalność może sprawić że program się zakończy lub zmieni. Natomiast jeśli program przyniesie zamierzony efekt to z pewnością zostanie i postaramy się go jeszcze ulepszyć. 

SPRWADŹ BENEFITY PARTERSKIE

POSIADASZ JUŻ NASZ KARNET? SPRAWDŹ JAKIE PRZYSŁUGUJĄ CI ZNIŻKI I KORZYŚCI!

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :

Szybkie linki

ŻYCIE W CKT FITNESSCLUB

Masz pytanie?

Trening w klubie

CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023