SPORT

Fitness Augustów

OPIS

Zajęcia fitness w Augustowie

Aktywność fizyczna to różnorodność, nie monotonia! W klubie CKT każdego dnia udowadniamy, że dbać o zdrowie i sylwetkę można na wiele różnych sposobów – a dowodem na to jest na przykład nasz grafik zajęć grupowych. Co w nim można znaleźć i dlaczego warto wybrać karnet, który je obejmuje?

Dla kogo najlepsze są zajęcia grupowe?

Wśród osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem jest mnóstwo samouków i wolnych strzelców. Mają oni wiele możliwości treningów siłowych, cardio, plyometrycznych i innych, bazujących na ułożonych samodzielnie lub przez trenera planach. Nie brakuje jednak również tych, którzy najlepiej czują się w grupie osób podobnych do siebie, wykonując opracowaną przez instruktora choreografię. Dla nich stworzyliśmy zajęcia fitness na siłowni CKT w Augustowie. Przy dźwiękach energetycznej muzyki przez kilkadziesiąt minut cała grupa osób o różnej kondycji, w różnym wieku i o stopniu wytrenowania wspólnie realizuje ciekawe układy aerobowe lub ćwiczenia uaktywniające całe ciało.

CZAS TRWANIA

W zależności od zajęć

Jaki trening?

W zależności od zajęć

Dla kogo?

Wszystkich

KALENDARZ

Sprawdź w kalendarzu, kiedy prowadzone są zajęcia.

PRZYKŁADOWE FILMIKI Z ZAJĘĆ FITNESS

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ

OPIS ZAJĘĆ

Jak wygląda fitness w CKT?

Nasi instruktorzy dbają o to, aby każde spotkanie z klubowiczami odbywało się z tak samo wysokim poziomem energii i kończyło taką samą satysfakcją, ale aby było nieco zróżnicowane pod względem rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Dzięki temu zajęcia fitness nie nudzą się i są doskonałe do długofalowego realizowania własnych celów sylwetkowych. W naszym klubie znajduje się oddzielna, wyciszona sala, odpowiednio przygotowana po to, by wygodnie było na niej ćwiczyć w większej ekipie. Dostępne są w niej również akcesoria treningowe, które są przydatne w realizacji niektórych rodzajów ćwiczeń. Organizujemy spotkania każdego dnia w tygodniu w godzinach popołudniowych – wtedy, gdy jest na nie największe zapotrzebowanie. Na stronie udostępniamy grafik, dzięki któremu łatwiej dopasujesz odpowiednie zajęcia do siebie i zapiszesz się na nie. Ćwiczenia każdorazowo poprzedzone są rozgrzewką minimalizującą ryzyko kontuzji i zakończone stretchingiem, który ułatwia wyciszenie i uspokojenie mięśni i umysłu.

Czytaj więcej

Dla kogo fitness jest najlepszym wyborem?

W naszym grafiku można znaleźć wiele ciekawych pozycji, które zainteresują osoby w każdym wieku i każdej płci. Mamy w ofercie nawet zabawy ruchowe dla dzieci – to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy mają najmłodszych pod swoją opieką, a chcieliby zrobić dobry trening na siłowni. Zajęcia grupowe fitness, które prowadzimy w CKT w Augustowie, to oferta skierowana głównie do osób, które nie mają doświadczenia z samodzielnym trenowaniem lub lepiej czują się w grupie, pod czułym okiem instruktora, który zadba o technikę i bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń. To również świetny wybór dla osób, które chcą urozmaicić swoje statyczne lub siłowe treningi czymś bardziej energicznym, pozwalającym spędzić miło czas i spalić mnóstwo kalorii.

Jakie rodzaje fitnessu znajdziesz w CKT w Augustowie?

Wierzymy, że różnorodność ćwiczeń jest najlepszym sposobem na utrzymanie smukłej sylwetki bez poczucia nudy i monotonii. Oferujemy różne rodzaje treningów grupowych:

  • zumba,
  • strong nation,
  • obwodowy trening funkcjonalny dla pań.

…i wiele innych! Znajdą u nas również coś dla siebie dzieci i młodzi adepci walk MMA – juniorzy w wieku od 13 do 17 lat, miłośnicy zumby czy bjj. Dbamy o to, aby nasz grafik był urozmaicony i pełny ciekawych aktywności, dzięki którym dołączysz do swojego codziennego planu dnia mnóstwo uśmiechu, ruchu i przyjemności – bo sport to nie tylko zdrowie, ale również mnóstwo radości!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tak. Zapisać się można przez nasze media społecznościowe lub dzwoniąc do nas pod numer: 877775017

Ćwiczenia są idealne dla początkujących i zaawansowanych!

Nie. Wystarczy wygodny strój sportowy i wygodnymi butami.

Najnowocześniejszy kompleks fitness w Augustowie z ogromną ilością zajęć grupowych, maszyn i ciężarów

ŚLEDŹ NAS W SOCIAL MEDIACH :
CKT FITNESSCLUB AUGUSTÓW 2023