NASZA KADRA

 

  •   Adam Stankiewicz

Z wykształcenia ratownik medyczny, pasjonat sportów siłowych. Licencjonowany instruktor kulturystyki oraz Kettlebell level 1. Posiada rozległą wiedzę z zakresu treningu, odżywiania oraz suplementacji. Ze sportem związany od najmłodszych lat. W przeszłości uprawiał m.in. tenis stołowy oraz trójbój siłowy a obecnie fascynuje się Crossfit’em. Stale rozwija wiedzę i umiejętności związane ze sportami siłowymi.

  •    Emil Korżyński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktor fitness, kinezygerontoprofilaktyki, a także surwiwalu i kajakarstwa. Wielokrotny zdobywca medali, w tym: złotego medalu na Mistrzostwach Polski Universal Fighting Rules UFR,  brązowego na Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza VI Mazovia Cup Inernetional, złotego medalu na Grand Prix Polski w Walce Wręcz, brazowego na Latvia Open 2014 oraz złotego na Vilnius Open 2015. Posiada  1 stopień uczniowski w kickboxingu (brązowo-czarny pas) oraz zielony pas Karate Shotokan.

Urok osobisty i poczucie humoru Emila sprawiają,że treningi z nim są interesującą przygodą. Zawsze daje z siebie 100 % i tego samego wymaga od innych.

Hobby:sport i rekreacja,kulturystyka, sporty i sztuki walki,turystyka piesza,rowerowa i kajakowa, książki gatunku kryminał lub fantasy, gotowanie

  •    Agnieszka Burzyńska

Licencjonowana instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids i Zumba Kids Jr. oraz Jumping Fitness. Swoje zamiłowanie do fitnessu i tańca nieustannie rozwija poprzez kursy i szkolenia. Żywiołowa i energiczna pokaże Ci, jak można jednocześnie ćwiczyć i bawić się. Uczestnicy zajęć zostaną obdarzeni niesamowitą ilością pozytywnej energii, która pozostanie w nich jeszcze na długo po treningu. Na swoje zajęcia zaprasza wszystkich. Wiek, płeć i waga nie stanowią żadnej przeszkody – liczy się dobra atmosfera i dystans do siebie.

  •    Iza Słabińska

Licencjonowana instruktorka zumba (r) fitness, zumba kids i zumba kids junior. Uczestniczka wielu maratonow, studentka pedagogiki i fitnessu. Uważa, że od każdego instruktora można się czegoś nauczyć, dlatego szkoli się biorąc czynny odział w wielu zajęciach i szkoleniach. Nie stawia na zdobywanie „papierków”, lecz na umiejętności poprzez praktykę i ciężką prace. Jej hobby to taniec, muzyka i turystyka – głownie rowerowa. Dla niej inspiracja są ludzie, którym pomaga dodać pewności siebie i radości z życia. Uwielbia dzieci i jest bardzo zaangażowana w prace z nimi, jej motto to nauczać oraz kształtować pozytywne zachowanie poprzez zabawę. W swoich zajęciach stawia na energie, fun i pozytywny klimat. Należy do programu Zumba Instruktor Network.